بهینه سازی حجم تصاویر افزیش سرعت سایت در فتوشاپ

بهینه سازی تصاویر وردپرس

برای اینکه مطالب شما کاملا بهینه باشد ،ضروریست که تصایوری هم که استفاده میکنید بهینه باشند،برای همین آموزش بهینه سازی تصاویر با فتوشاپ را به شما آموزش میدهیم,که البته برای بهینه کردن تصاویر سیستم مدیریت محتوای ورد پرس افزونه  موجود میباشد،اما جدا از استفاده کردن از افزونه بهتر است که حجم تصاویر خود را در زمان ذخیره کردن کاهش بدهید ،برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

گام اول بهینه کردن تصاویر ورد پرس:

نرم افزار فتوشاپ خود را باز کنید ،و تصویر مورد نظر خود را در آن باز کنید.

گام دوم:پس از باز کردن تصویر مورد نظر خود ،از منوی file بر روی گزینه save for web &design کلیک میکنید.

بهینه کردن تصاویر

بهینه کردن تصاویر ورد پرس

گام سوم:در پنجره ی باز شده برای شما ،مطابق با تصویر زیر که میبینید یکسری تنظیمات وجود دارد که باید انجام بدهید.

بهینه کردن تصاویر ورد پرس

بهینه کردن تصاویر ورد پرس

اول اینکه از دومین کادرداری منو کشویی نوع ذخیره سازی تصویر خود راانتخاب کنید،که میتوانید تصویر خود را با هر یک از فرمت های png یا jpg ذخیره کنید،که ما توصیه میکنیم برای کیفیت بیشتر تصویر خود را از نوع jpg ذخیره کنید.و Quality آن را هم بر روی ۶۰ تنظیم کنید،مقدار خوبی میباشد.

گام سوم: در قسمت image size سایز تصویر خود را میدهید،که بهتر است برای تصاویر شاخص خود سایز تصویرتان مربعی باشد،مثلا ۲۵۰*۲۵۰ البته در قسمت قرار دادن تصاویر شاخص برای پست ها،خود ورد پرس شما را راهنمایی میکند که حداقل اندازه تصویر مورد نظر شما باید ۲۰۰ پیکسل باشد.اما سایز تصاویر موجود در محتوای پست خود را مطابق با پست مورد نظر خود به دلخواه انتخاب کنید.

همانطور که مطابق با تصویر میبینید،سایز original تصویر ۲۳۷k است ،در صورتی که سایز تصویر بهینه شده ۱۳.۱۵ k است.پس میبینید که چقدر کاهش حجم در ذخیره سازی تصاویرمان داریم،و همین کاهش حجم تصاویر چقدر بر سرعت لود شدن تصاویر ما تاثیر میگذارد.

افزودن پرونده چند رسانه ای

افزودن پرونده چند رسانه ای

گام چهارم:حالا که تصاویر خود را در فتوشاپ بهینه کردیم،نوبت به وارد کردن تصویر در سیستم مدیریت محتوای ورد پرس میرسد،پس از قسمت افزودن پرونده چند رسانه ای تصویر مورد نظر خود را در میان محتوای خود بگنجانید،پس از باز شدن پنجره مورد نظر و لود شدن تصویر جهت قرار گرفتن درکتابخانه چند رسانه ای ،بهتر است که نام تصویر مورد نظر،و نام جایگزین،از نام های مرتبط با پست خود و عنوان پست خود قرار دهید.

بهینه سازی با فتوشاپ

بهینه سازی با فتوشاپ

نکته: نکات افزودن تصویر شاخص هم به همین نحو میباشد،و باز هم میگویم که بهتر از نام های مرتبط با عنوان خود ،و یا حتی نام عنوان پست را برای نام تصاویر خود برگزینید،و از انتخاب نام های بی ربط جهت ذخیره کردن عکس های خود خود داری کنید.

نکته:تصاویر موجود در محتوای خود را با استفاده از ادیتور متن ورد پرس خود به صورت دلخواه راست چین ،چپ چین یا وسط چین در بیارید.

حالا دیگه تصاویرموجود در محتوای مطلب شما و تصویر شاخص شما بهینه سازی شده اند و شما به راحتی میتوانید با رعایت کردن سایر نکات آموزش داده شده درسایر بخش های پست خود میتوانید به انتشار پست بهینه بپردازید.

  • بهینه سازی حجم تصاویر , افزیش سرعت سایت , افزیش سرعت سایت در فتوشاپ
  • 0 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

آموزش نرم افزار thunderbird مدیریت ایمیل

ارسال و دریافت ایمیل با thunderbird برای ارسال و دریافت ایمیل ها بهتر است از یک نرم افزار...

اموزش استفاده از فایل های فشرده RAR , ZIP

چگونه باید یک فایل زیپ شده رو برگردانیم؟ اول باید برنامه ی WinRAR را نصب کنیم وقتی که نصب تمام...

آموزش سئو ورد پرس با Yost SEO

قبل از هر کاری برای سئو سایت بهتر است ابتدا  آموزش سئو ورد پرس با Yost SEO را بیاموزید و پس از...

آموزش سئو مطالب و نوشته در سایت

آموزش سئو حرفه ای مطالب جلسه دوم با آموزش سئو محتوا مطالب و نوشتن مطالب بهینه برای سایت ورد...

آموزش تنظیم ایمیل MS Outlook 2007 اوت لوک

با توجه به اینکه اخیرا اکثر آی اس پی های کشور پورت مخصوص SMTP را، بخاطر جلوگیری از اسپم کاربران ،...