تغییر زمان بک آپ از پنج شمله شب تا جمعه عصر به چهار شنبه

زمان بکاپ گیری اتوماتیک هفتگی سرور  به چهارشنبه شب تا ظهر روز پنجشنبه تغییر پیدا کرده است، لطفا در این ساعات، در سایتهای تان تغییری ندهید همچنین آپدیت نفرمایید

از همکاری شما متشکرم

24th Jan 2020
بروزرسانی ها انجام شد و خدمات جدید اضافه گردید.

با سلام و احترام خدمت همه خانواده بزرگ مجموعه وب یار مشتریان عزیز می توانند همانند سابق و براحتی از خدمات سامانه پشتیبانی جدید استفاده کند .  خدماتی همچون: آنالیز سئوی سایت افزودن بکلینک های ... بیشتر »

15th Jan 2020
در حال بروز رسانی هستیم

با تبریک سال نو میلادی و آرزوی موفقیت برای شما مشتریان عزیز در حال بروز رسانی سامانه پشتیبانی جهت رفع کردن باگ های امنیتی هستیم تا مثل همیشه بدون کوچکترین احساس خطری سایت ها به کار خود ادامه ... بیشتر »

9th Jan 2020
ارور 503 و مشکل adsl مخابرات

مدتی است که تعدادی از مشتریان  هنگام باز کردن سایتشان با ارور 503 مواجه می شوند. پس از بررسی های تیم وب یار ، متوجه شدیم که این مشکل از اینترنت مخابرات می باشد که گاها سایت ها را با این ارور نمایش ... بیشتر »

1st Oct 2019
جابجایی دفتر مجموعه وب یار

با سلام و احترام خدمت شما مشتریان گرامی به اطلاع می رساند مجموعه وب یار از تاریخ 1 شهریور 1398 به علت جابجایی دفتر ، قادر به ارائه خدمات حضوری و تلفنی نمی باشد. لطفا کلیه درخواست های خود را در ... بیشتر »

21st Aug 2019
اخطار انجام امور سئو طبق استاندارد های جدید

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربران عزیر وب یاربدینوسیله به اطلاع شما عزیزان گرامی میرساند که با توجه مشکلاتی که اخیرا در رتبه بندی نتایج گوگل برای سایت های شما بر اساس الگوریتم فِرِد ، ... بیشتر »

1st Aug 2019
اخطاریه انجام سریعتر تمدید دامنه حداقل یک ماه پیش از موئد

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربران عزیر وب یاربه اطلاع شما عزیزان گرامی میرساند که با توجه مشکلاتی که اخیرا در پنل دامنه های رجیسترار قدیمی ما یعنی کمپانی زن رجیستری (به خاطر تحریم ها و ... بیشتر »

1st Aug 2019
تغییر هزینه ویرایشات و تغییرات درخواستی

با سلام و احترام خدمت همه مشتریان عزیز متاسفانه با توجه به افزایش هزینه ها و قیمت ها و تورم موجود و افزایش هزینه های بیمه کارمندان و کارکنان و هزینه های جاری مبلغ ویرایشات برای مشتریان فعلی از ... بیشتر »

20th Jun 2019
سئو داخلی و سئو خارجی سایت با تخفیف 40 درصدی به مناسبت شب یلدا

به مناسبت فرا رسیدن  شب زیبای یلدا ، مجموعه وب یار ، هدیه ارزشمند  پکیج کامل سئو سایت را برای شما مشتریان عزیز و همراه همیشگی  در نظر دارد تا باعث رشد و پیشرفت سایت و درآمد شما عزیزان گردد ... بیشتر »

18th Dec 2018
مشکلات ایمیل برخی کاربران

با سلام و عرض وقت بخیر ارسال و دریافت ایمیل های سایت هایی که از ورژن قدیمی نرم افزار ها استفاده می کنند یا هروز رموز را اشتباه وارد میکنند همیشه با مشکل مواجه شده و عمدتا این مشکل از طرف مدیران ... بیشتر »

6th Oct 2018